Допомога біженцям

Оберіть країну і прочитайте актуальну інформацію щодо умов виїзду та перебування у ній:

 

 НІМЕЧЧИНА

Найважливіше коротко
Біженці з України можуть в'їхати до Німеччини без візи. Це правило діє як для громадян України, так і для осіб іншої національності, які перебували в Україні 24 лютого 2022 р. і покинули країну. Це правило діє поки що на території всієї країни до 31 серпня 2022 р. і не потребує підтримки (наприклад медичної допомоги або соціальних виплат), до 31 серпня Вам не потрібно ні реєструватися, ні подавати клопотання про дозвіл на тимчасове перебування.

Українські біженці можуть набути статусу військових біженців на всій території ЄС. Для цього спочатку встаньте на облік у Центрі прибуття в колишньому аеропорту Тегель. У Центрі прибуття біженців у Тегелі біженці розподіляються на федеральні землі. Це означає, що Вас можуть із Берліна перенаправити в іншу федеральну землю. У цьому випадку Ви можете пройти реєстрацію та подати клопотання про надання соціальних послуг там. 

Читати далі... 

______________

 ІТАЛІЯ

В'їзд до країни
У країну можна потрапити на будь-якому виді транспорту, який найбільше вам доступний. Потяги з Варшави курсують до Риму та Мілана. Детальний маршрут поїздки допоможуть скласти волонтери на вокзалі. 
 
Важливо: не сідайте в машину одні або з дитиною до незнайомих людей, які можуть пропонувати допомогу. Багато випадків торгівлі людьми, тому звертайтеся лише до наметів волонтерів, які нададуть усю необхідну допомогу.
 

______________

 ГРЕЦІЯ

Як виїхати з України до Греції
Потрапити до Греції можливо через Польщу, Словаччину, Румунію та Угорщину. Це ті країни, які межують з Україною та допомагають українським біженцям. Щоб дістатися до кордону, ви можете скористатися власним авто, автобусами, які організують волонтери, або ж поїздом. Останній варіант є найбезпечнішим, особливо з гарячих точок.
Укрзалізниця організує евакуаційні потяги, розклад яких можна переглянути на їхньому Telegram-каналі.


______________

 СЛОВАЧЧИНА

Уряд Словацької Республіки оголосив про надання тимчасового притулку 
Тимчасовий притулок надається до 04.03.2023 і автоматично продовжується на 6 місяців, але не більше ніж на 1 рік, якщо Рада Європейського Союзу не вирішить інше.

Немає коментарів:

Дописати коментар

При створенні коментаря просимо дотримуватися поваги один до одного. Коментарі, які підтримують війну, нещадно видалятимуться.