Як допомогти?

Допомога ЗСУ

Спеціальний рахунок для допомоги Збройним Силам України від НБУ 

Армія SOS  

Закупівля необхідних для військових амуніції, засобів захисту, зв’язку та розвідки, уніформи та продовольства, а також доставка їх безпосередньо на фронт.

Всеукраїнське об’єднання "Патріот" 

Матеріальна та соціальна підтримка військових. На зібрані кошти волонтери купують каски, форму, зброю, амуніцію для солдат на фронті.

Благодійний фонд допомоги армії "Повернись живим" 

Закупівля для військових тепловізорів, окулярів нічного бачення, кровоспинних препаратів та інших необхідних речей. Робота безпосередньо з командним і особовим складом військових частин і контроль доставки вантажів від складу до солдат. 

Фонд допомоги армії «Крила Фенікса»  

Благодійний фонд надає допомогу в оснащенні української армії засобами індивідуального нелетального захисту, такими як бронежилети та каски, лікуванні поранених бійців і придбанні індивідуальних аптечок

Медична допомога

Медичний батальйон «Госпітальєри» Медичний батальйон, що працює на передовій і рятує наших захисників та захисниць в умовах активних військових дій.

Рахунок для допомоги медикам від МОЗ

Гуманітарна допомога

Рахунок для гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від російської агресії (від НБУ) Рахунок використовуватиметься для зарахування благодійної допомоги з України та з-за кордону. Міністерство соціальної політики використовуватиме зібрані кошти для забезпечення підтримки громадян України, які найбільше страждають від війни 

«Народний проект» організація, що об’єднує волонтерів і небайдужих людей, які співкоординують свої зусилля заради соціальних проектів та допомоги народу України.

dobro.ua платформа онлайн-благодійності, через яку можна долучитися до благодійних і соціальних проектів.

Допомога з-за кордону

Help Ukraine Центр гуманітарної й медичної допомоги Україні приймає допомогу зі всього світу на складі у Польщі та доставляє її до України.

Ukraine at War Cторінка з інструкціями, як допомогти та підтримати Україну у протистоянні з російським агресором.

Фінансова допомога українському бізнесу 

European Association for Business Development 

Асоціація, яка надає допомогу українцям, які виїхали за кордон придбати франшизи для відкриття власного бізнесу в будь-якій країні світу. Гранти надано на суму понад 3 мільйони євро.

Немає коментарів:

Дописати коментар

При створенні коментаря просимо дотримуватися поваги один до одного. Коментарі, які підтримують війну, нещадно видалятимуться.