Магазин

Юні підприємці навіть із 6 років
ДОПОМАГАЮТЬ УКРАЇНІ!Чим я можу бути корисним для своєї країни та людей? – це питання сьогодні ставить собі кожен українець. І не важливо скільки йому років. Юні підприємці масово створюють соціальні проекти на допомогу тим, хто в умовах агресивних дій Росії потребує допомоги та підтримки. Студенти Бізнес-шкіл MiniBoss, віком від 6 до 17 років, допомагають своїй країні соціальним підприємництвом.

«Війна у мирній та красивій Україні, розв'язана агресивною та відверто фашистською політикою Росії, створила для мільйонів дітей в Україні нестерпні умови для життя та навчання. Саме ці виклики та проблеми стали основою для створення низки соціальних стартапів MiniBoss» – каже засновник глобальної мережі MiniBoss Business School Ольга Азарова.

Для кожного студента MiniBoss, де б він не знаходився – у миролюбних Чернівцях, або у постійній небезпеці висадки морського десанту в Одесі, або в Європі як біженці, через вимушену евакуацію зі своїх будинків та квартир – сьогодні найважливішим запитом є принести користь своїй країні та тим, хто сьогодні перебуває у підвалах, рятуючись від постійних обстрілів, тим, кого розлучили з сім'єю та домом, тим, хто залишився вдома та перебуває під постійною загрозою. 

У Бізнес-школі MiniBoss навчаються діти та підлітки від 6 до 17 років і кожен з них переживає та поділяє біль усього українського народу, створюючи низку соціальних проектів. Ось деякі з них. 


ПРОЕКТ «CAT HOUSE» 

Психіка дитини влаштована так, що вона відгукується на страждання ще більш безпорадним, ніж вона сама. Наймолодша підприємниця
Аріна Слободчукова (6 років) побачила тяжке становище домашніх тварин, яких залишили господарі, які поспіхом залишили свої будинки в пошуку безпеки. Юна підприємниця вирішила разом зі своїм дідусем налагодити виробництво мобільних «будинків для чотирилапих». 

Дівчинка створила ескізи, запустила виробництво.

Аріна каже: «Я планую розширювати ініціативу, створити спільноту та запросити до команди дітей, які хочеться допомагати тваринам».

Хатинки є різних кольорів та розмірів.
Замовити будиночок ви можете за номером: +38 067 868 6883

ПРОЕКТ «YOUNG ARCHITECTS: RESTORE UKRAINE!»

Серафим Кравченко, Єва Сумцова, Костянтин Макул, Кирило Іринич та Гліб Вєсєлов займаються створенням архітектурного блокнота-органайзера та додатку.

«Ми вже сьогодні думаємо про те, як відновлюватимемо улюблену Україну після цієї страшної війни. Сотні українських міст перетворені на руїни. Для цього знадобляться спеціальні знання. По-перше, потрібно зібрати каталог найулюбленіших архітектурних споруд, які створювали вигляд наших міст, по-друге, потрібно набути навички створення технічних креслень, за допомогою яких і будуть відновлені або збудовані нові будівлі.

І ми діти відновлюватимемо Україну разом із дорослими!» – каже 8-річний студент MiniBoss Серафим Кравченко.

За допомогою Архітектурного блокнота та веб-додатку до нього кожен зможе покроково вчитися створювати будівлі згідно з прикладом та шаблоном. Завдання команди – навчити дітей основам креслення, показати якнайбільше архітектурних будівель та розповісти про історію України. Отримані кошти команда направить на допомогу ЗСУ.

Замовити будиночок ви можете за номером: +38 067 868 6883


ПРОЕКТ «REAL UKRAINIANS» 

Сергій Продаєвич, Павло Нікітенко, Архіп Слободчуков, Іван Іллічов, Кирило Яцуков створюють футболки з українськими символами, піднімаючи дух українців та всіх людей світу, для яких важлива свобода та людська гідність. Доходи від проекту студенти віддають на гуманітарну мету, підтримуючи біженців. Сьогодні модно та популярно бути українцем. 

Це є символ свободи. Для хлопців «одяг з ідеєю» став засобом самовираження та самовизначення себе як особистості та громадянина.

«Підтримай Україну – купуй футболку з українською символікою. Такий одяг не просто данина фешн-культурі, а сильний засіб боротьби за мир. Якщо ти молодий і активний, то просто повинен бути патріотом і допомагати тим, хто втратив дах над головою, тим, хто виявився далеко від свого будинку, і, звичайно, доблесним воїнам Збройних Сил України» - каже 10-річний студент MiniBoss Сергій Продаєвич.

Замовити футболки ви можете за номером: +38 067 868 6883


ПРОЕКТ «FAIRYTALES»
Як батьки, Ви могли зіткнутися з такою проблемою, що з різних причин Вам не вистачає часу, щоб почитати дитині казку. Що ж робити? Fairytales допоможе!
Fairytales це проект, де ви можете знайти казки записані на відео. До того ж це не просто аудіо запис, а мініатюрний мультик!ПРОЕКТ  «HEALTHYNYTA»
Хочеш почати змінюватись,але незнаєш з чого розпочати?тоді хочу тобі представити марафон змін Healthynyyyta.
За 7 днів ти візьмеш для себе найголовніші знання,які допоможуть в подальшому вдосконалити і змінити тебе, а це : корисні та смачні рецепти,дієві вправи для схуднення/підтримки гарної форми,лекції на важливі теми,розслабляючі медитації та багато інших приємних бонусів
контакти в instagram:
@healthynyyyta -робоча сторінка
@sanyyyta -засновниця марафону«Поки військові захищають Україну та вирішують дипломатичні питання, діти обговорюють, як створити нову модель безпеки світу.Коли такі питання вирішують діти у ранньому дитинстві, ми точно вирощуємо потужних світових лідерів майбутнього. Інтелект – це потужний ресурс і ми раді, що сприяємо створенню нового покоління сильних та креативних соціальних підприємців»,  зазначає Почесний президент IBA Андрій Азаров.

Немає коментарів:

Дописати коментар

При створенні коментаря просимо дотримуватися поваги один до одного. Коментарі, які підтримують війну, нещадно видалятимуться.